Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto hry-problém s instalací

Ahojda,prosím vás v poslední době se mi stává že když spustím instalaci nějaké hry tak mě setup hned po spuštění instalace hodí na 60% a instalace se sekne.

U jedné hry se ani nedostanu na CD. DVD-ROMKA se to snaží načíst ale akorát se mi sekne PC a konec.

Jsou to přepálené originálky.

Ví si s tím někdo rady prosím?

Díky

Zamykám, vysvětlení dole (L-Core)

Takže to v souladu s pravidly zamykám.

Pokud tazatel uvede případy, že se tu warez řeší, nechť je uvede, zasáhnu. Třeba něco moderátorům uniklo. Je ale rozdíl, pokud se o warezu obecně mluví (používám, nepoužívám, rizika, výhody,..) a pokud se radí, jak warez zprovoznit. To první (náš, Poradny.net) problém není, to druhé ano.