Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam refund hry při nesplněných podmínkách?

Zdravím, existuje šance, že by mi steam uznal refund, když nesplňuji podmínky a mám tam nahráno 20hodin, koupě proběhla před víc než půl rokem? (je to převážně MP titul za 60€). Sice píšou "i když je nesplníte, můžete stále o vrácení peněz zažádat a my Vaši žádost zkontrolujeme manuálně."
Ale má to smysl v mé situaci? Jde o to, že mě hra velice zklamala a lituji té koupě. Vím, že to řešit teď je dost pozdě. Peníze by se mi teď hodily na něco jiného. Mohou to uznat? Nezkoušel to někdo podobně?

Zkoušet to můžeš, předpovídám ti nulovou šanci úspěchu a jsem rád, že tak tomu bude. Protože jinak by to tak po dohrání her dělali všichni.

Valve není dobročinná společnost a peníze si netiskne. Když jim všichni budou hry vracet, skončí. A já jim (jakékoliv digi distribuci) fandím, jsem rád, že skončily krabicovky. Jsem rád, že díky digi distribuci existuje spousta slev.

A teď čekám mínusy :-p

Dnes je 99 "krabicovek" stejně vázáno na nějaký účet. Jak to chceš prodat? Jedině 1 hra = 1 account. To bych se se svými cca 700 hrami na Steamu, UPlay a Originu opravdu vyřádil ]:) A z GOGu (bez ochrany) krabici taky nemáš.

Tvůj argument platí na staré hry. Komu je ale dnes "fyzicky" prodáš? Na digi jsou většinou za hubičku i ony.

A teď nevím, zda ti mám dát mínus "na revanš" nebo plus, že máš digi taky rád ;-)

Já mám prostě vnitřně pocit, že co fyzicky nemám, o to můžu kdykoli během okamžiku přijít. Vím, že se to nestane, ale představa, že najednou třeba Steam zavře krám a položí servery je docela úděsná. Není to racionální úvaha, jen pocit v hlavě, ale s tím bojovat prostě nemůžu.