Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání myši

Zdravím od doby co jsem si pořídil nový PC mám problém se svojí myši ve všech hrách.
Myš se náhodně z ničeho nic na 1 - 3 sec sekne nebo je trhavá a zasekaná a ve hře se nemůžu moct rozhlížet a vůbec se nemůžu otočit...
Neví někdo kde by mohl být problém? Nemusí to být ani myší ale může se sekat PC takže to vypadá že se seká myš.

Můj nový pc:
RAM: 16
GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB
CPU: Intel core I5 - 7400 (4jádro/4vlákna)
Os: Win 10 Home

přesný PC : MSI Nightblade MI3 VR7RC-005EU
Děkuji za rady
P.S Pokud nevíte jak to vyřešit tak prosím vás nepište

Vim, ze bych nemel nic psat, kdyz nevim jak to vyresit, ale neda mi to presto napsat, ze na spatne polozeny dotaz se spis odpovedi nedockas.

Osobne bych takovyto dotaz daval spis na PC poradnu, protoze se tyka predevsim mysi vic nez her.

Ovsem chybi i fakticke informace, nevime jaky pocitac jsi mel predtim, jestli na nem byly tez Win10 nebo jiny OS, laskave jsi nam zapomnel sdelit i typove oznaceni tve mysi a zda jsi od kamarada pujcil jinou a delalo to take nebo ne?

Proste jestli chces praktickou radu, tak se nejprve nauc psat dotaz. Dik, ono je to ztrata casu i pro radce, kdyz v dotazu chybi zasadni veci, ktere by mohly rady ovlivnit.

Někteří lidi jsou dostatečně chytří a vědí jak je to myšleno a dokáží odpovědět a ne neměl bych to psát na PC poradnu uznávám že 1 informaci jsem měl zdělit dělá to jenom ve hrách takže jsem na správné poradně.

OS tam je napsaný: Windows 10 home, myš je A4tech Bloody Terminator Laser TL70A Core 3, Ovladače si windows sám nainstaloval a už sem se je pokusil přeinstalovat a bez výsledku a kdyby něco OS už tam byl jen sem ho aktualizoval + přepojení myši do jiného USB je také bez výsledků a včera sem testoval něco a když sem si zapl VSync tak se mi myš ve hře nesekala ani netrhala nic a na některých hrách to jede vše v pohodě takže teď netuším jestli to je jenom hrou - H1Z1 nebo je prostě něco s ovladači nebo nevím (Zkoušel sem i jiné myši a pořád to stejné)

Nevím jestli se to opravilo ale asi už ano nehrál sem už moc ale včera večer jsem si stáhl program z oficiální stránky Bloody V6 a na chvíli mi to vypnulo myš takže kursor stál na místě a nehýbal se psalo to že to něco installuje a pak už ve hře když sem hrál 3 hry se to ani 1 neseklo takže snad už to je vyřešené, ale nevím jistě.