Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam link?

Ahoj, narazil jsem na tento bundle: http://store.steampowered.com/bundle/5025/ICEY__Steam_Link_Bundle/

Postovne a balne mi spocitali na 9,70€, takze nejakejch 18€ celkem. Na tu hru by mel jit pouzit refund a samotny Link by tak stal cca 10€. Zajima me, co si o ty krabicce myslite? Ja bych na to zatim nemel asi zadny vyuziti, maximalne v budoucnu a taky to na strance obchodu pise, ze doporucujou pripojeni k siti a ja jedu pres wifi, takze to bych asi musel menit, co?

Kazdopadne za tu cenu me napadlo to vyzkouset, deset ecek uz jsem vyhodil za vetsi blbosti.

Já kdesi zaregistroval, že u smart TV Samsung je apka, která v síti najde spuštěný Steam a umožní hraní na TV (bez HDMI, po LAN). Nevím, já to v TV (asi 4 roky staré) ani po aktualizacích firmwaru nemám...

Mělo(?) by to tedy fungovat bez HW, bez té krabičky(??)

Ano, uznavam ten argument, ze pocitac je v jine mistnosti a pro delku kabelu nepripada v uvahu HDMI. U HDMI se doporucuje 5-7m, ikdyz teoreticky by mel zvladnout i vic, ale uz to vzdy nemusi fungovat ok.
Nicmene pokud ten pocitac je ve stejne mistnosti, tak jednoznacne je zapojeni HDMI do TV lepsim resenim.