Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Suffering Ties That Bind přeměna v monstrum

Při změně v monstrum na začátku se jako speciální útok ukazovali nože. Postupem ve hře se napsalo něco jako "fyz. útok zvýšen" a místo nožů jsem měl na zádech nějaky červy vypouštějící naprosto neúčinné plyny nepřátelům leda pro srandu. Dalším postupem ve hře se během hraní zničeho nic objevilo "fyz. útok zhoršen" a zase jsem měl jen nože jako na samém počátku hry. Když jsem se díval na videonávod hráč má pro transformaci namodralé monstrum mající jako speciál. útok blesky zabíjející vše kolem, což já nemám a nikdy jsem neměl. Jsem už u finálního bosse, může mi někdo napsat co jsem po celou hru dělal špatně?? Měl jsem místo zbraní zabíjen nožem, nebo sekerou? Nic jinyho mě nenapadá

Asi už jsi to zjistil, ale to je jedno :D....Jelikož jsem tu hru hrála několikrát, tak vím o co jde,,,,pokud bys chtěl mít to modré monstrum, musel bys pomoci všem přeživším atd. na které jsi narazil..Jestli jsi dělal opak, měl jsi toho ,,zlého" :)

Nezjistil, hru jsem dopařil a bylo to. Už si ani nějak nevzpomínám jakým přeživším a hlavně jak jsem měl pomoci. Jistě vím že tohle je jediná akční hra kterou jsem nezvládl na těžkou obtížnost. Postava po změně v monstrum byla ubohá na zranění ještě náchylnější než v běžné lidské podobě a zlikvidoval mi ho kdejaký podřadný nepřítel