Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s CS:GO

Zdravím, od včerejšího updatu cska ( novej dust2, atd. atd.) se mi hra nechce spustit. A to tím způsobem že když jí zapnu tak to najíždí v takové té steam tabulce / Aktualizace Counter Strike: Global Offensive/ Připravuje se spuštění hry .../ zobrazit aktualizace/ Klasika, jenže po asi 5 minutách to vyhodí hlášku:

Při aktualizování hry Counter Strike: Global Offensive došlo k chybě (soubory s obsahem nejsou dostupné)
Více zde : ...

Koukal jsem se na to a radí tam že jsou buď dočasně nedostupné a nebo si musím změnit jinou oblast ( co možno nejblíže) stahování.
Googlil jsem a někomu pomůže vymazat mezipaměť, vymazat složku appcache nebo tak nějak, povolit firewall, ale nic mi nepomáhá.
Nemáte někdo nějakej rychlej tip jak to zpravit ? Všem mým kámošum to jinak jede v pohodě. (Mně taky do včera)...
Díky za všechny odpovědi.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9926-WIGB-5488&l=czech

Takže momentálně mi to píše tu stejnou hlášku ale s příponou (vypršel čas připojení).
Ještě před tímto problémem jsem reistalloval csko které mi nešlo naistalovat zpět,
Nyní to funguje po vyzkoušení všech rad na steamu (bylo jich asi 13)
Nakonec pomohlo jíti do STEAMU, knihovna, pravým na hru, vlastnosti, místni soubory, ověření integrace místních souborů...
Takže pokud má někdo stejnej problém vyzkoušejte to.