Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Velmi stará hra

Zdravím,
byla bych moc šťastná kdyby se někomu povedlo najít hru, která pro mě má z hlediska nostalgie nevyčíslitelnou hodnotu.
Jedná se v ní o to, že chodíte po domě či jestli to mohu nazvat filmové studio.
Děláte různé úkoly jako otevíráte zámky s hlavolamy atp.
Ve sklepě jsou takové velké stěny, které jsou většinou ve filmových studiích a je tam chrlič, ke kterému když se poprvé přiblížíte tak mu zasvítí oči.
Je tam i část, kde sestavujete animovaný film kde je znázorněna housenka s kapkou vody a když to správně sestavíte tak dostanete část, která patří k sestavení filmové části. Celým smyslem hry je pokud si dobře pamatuji sestavit pohádku i se zvukem tím, že různě plníte úkoly a za ty splněné úkoly se vám do inventáře dávají kousky, které pak vkládáte do černobílého nefunkčního filmu, který díky je díky těm částem potom barevný a celý se pak přehraje. Kdyby mi někdo tuhle starou hru našel budu tak šťastná i když je to naprostá blbost pro děti. :-D :-D

Jsem bohužel již také velmi stár, ale tuhle hru si nijak nevybavuji, ač hraji hry už určitě čtvrt století...

Bylo to na PC (MS DOS?) nebo na konzole? Nebo na Amigu, Atari?
Napadají mě dvě možnosti:
- projíždět otrocky katalogy abandonware (starých, vývojáři už "opuštěných" her)
- kontaktovat herní kmety, kteří tehdy měli přehled o všem. Honza Eisler (ICE), Andrej Anastasov (ANDREW), Karel Papík, Honza Modrák (BLUDR). Pokud je seženeš (musíš se snažit..), myslím, že by dokázali pomoci.