Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ping skáče

Zdravím, chtěl bych se zeptat, poslední dobou, když hraju jakoukoli hru, např. CS:GO, tak několikrát za hru mi prostě lagne net.. normálně mám ping asi tak 30, ale občas to skočí třeba na 200 a třeba na 2 sekundy se to lagne a nemohu se hýbat, nějaké rady, čím by to mohlo být? Předem díky :)

Těžko říci.
Nekvalitním připojením, zarušenou wifinou, něco ti běží v PC, co užírá internetovou konektivitu…

Pusť si ping (bez spuštění hry) třeba na hodinu. Když bude vše OK a pak ve hře zase problém, bude chyba ani někde jinde, možná na serverech hry.