Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia II po výměně modemu nejde spustit.

Dobrý den.
Před nedávnem mi odešel modem.Než přišel nový ,tedy v době kdy jsem nebyl připojený k internetu,jsem chtěl spustit hru Mafia II,ale nešlo to.Když přišel nový modem,vše se bez problémů rozchodilo pouze uvedená hra nikoli.Respektive se spustí po herní nabídku,je slyšet hudba,kliknu na to v čem chci pokračovat,spustí se načítání (to okno jak je v něm krátké čtení o gangsterech a podob.) a po té naskočí na monitor okno s textem :
Program Mafia II Application přestal pracovat.
Před výměnou modemu jsem hru bez problémů hrál a dohrál.
Hra je koupená nová v kamenném obchodě,instalace přes Steam.
Přeinsalování jsem zkusil,bez výsledku.

Prosím o radu jek to rozchodit?

Omlouvám laický slovník,nejsem kdoví jaký hráč a v oblasti ne neorientuji.
Děkuji za pomoc J.

Díky za reakci. Reinstaloval jsem jak uvádím v dotazu.Nic jiného jsem neměnil,nenastavoval.Pouze jsem se pokusil zapnout hru v čase kdy jsem byl
off-line.Tím to začalo.
Blbost?Možná,ale dotaz popisuje přesně sled událostí a problém který nastal.
Nehraji kdoví jak často,ale fakt mne mrzí že si to nemohu zapnout.
Mám k dotazu přidat nějaké upřesnění,nějak problém konkretizovat?Děkuji za snahu.Jirka M.

U mě to bylo po instalaci nějaké jiné hry, jejíž součástí je PhysX ovladač.

Podívej se můj příběh
https://pc.poradna.net/questions/1183765-problemy-s-physx-ovladaci
a následující, kde je popsána možná příčina a postup, jak jsem to vyřešil
https://hry.poradna.net/questions/2502693-metro-last-light-konflikt-knihoven-vyreseno

Možná budeš muset komplet přeinstalovat ovladače grafiky (nejlépe kompletně odinstalovat a až pak instalovat), možná ne.

Psal jsem asi před třemi hodinami,ale nějak jsem to neodkliknul.
Mám pokrok.Zatím co jsem zkoumal tvé odkazy,jen tak jsem provedl opět reinstal.a nyní jde hrát vše - Příběh,Joe atd.ale Jimmyho vendetu nespustím.Ukáže to výše popsanou závadu.
Nějaký návrh?

Ještě mě napadlo - a nevím, zda je to možné (či je to nesmysl) - možné chyby na HDD nebo RAM. Že je část hry "umístěna" někde, kde to pak "nefunguje". To bych prověřil takto:

Zkus nějakým nástrojem (třeba HD Tune) prověřit povrch disku na chyby. Zkus spustit z bootovatelného média (CD) Memtest a nechat jej běžet několik hodin, přes noc. Pokud jsou někde chyby, může to být tím.

Na 99% si ale myslím, že tímhle to nebude, to bych nechal až když selže vše ostatní..

Dal jsem na radu Dwane Dibbley a povolil to.
Následně proběhlo Ověření integ. souborů hry.
Ovšem nepomohlo to,výsledek je stejný a hlásí to stále totéž.Obávám se že další navržené kroky budou nad moje síly.Jen pro zajímavost napíši na podporu uvedenou na obalu hry - napadlo až teď.
Díky za snahu,přeji parádní herní zážitky a vše dobré J.