Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Forza 6 Apex nízké FPS

Ahoj dnes jsem si stáhl na store hru Forza 6 Apex.Po spuštění se měl max 4FPS a nevím proč.

Notebook:
I7 3630QM
16GB RAM
1TB HDD WD Blue
EXP GDC: Asus OC Edition GTX 750 TI 2GB
Windows 10 64bit

Na internetu jsem našel mnoho videí kde běží Forza 6 na ntb s GT650M na střední detaily ,takže nevím proč mě to nejde ani na low,dynamic.

Díky

Ovladače jsem stáhnul na nvidia.com

GTX 750 ti je pripojená přes adaptér EXP GDC Beast 8.4b.

Problém je že když nainstaluju z CD tak se mi zobrazí mnoho dalších funkcí.Když ale nainstaluju nejnovější ovladač tak deskopové funkce zmizí.Možná to je taky část toho problému ,ale nejsem si jist.