Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hry-nejde zvuk

Ahojda,mám takový menší problém. U her jako je např. G-Force,mafia II,apod. mi nefunguje zvuk. Dá se říci že funguje vše ale nejdou slyšet hlasy.

G-Force je originál.

Ovladače aktuální

Ano dříve to šlo. Podle mě bude problém s integrovanou zvukovkou jelikož se mi třeba stává že mi nejedou ani písničky v PC. Musím několikrát daný soubor (písničku) ''restartovat'' či posunout dopředu a zpět na začátek aby se zvuk rozjel.

Nejsem si ale jistý čím to může být.

Ovladače jsou aktuální