Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záklínač 2 večný boj.Nedaří se mi najít poslední artefakt z bitvy.

Hraji zaklínač 2.Jsem v kapitole 2 v kaedwenském táboře.Plním úkol večný boj - Najdi praporec šedé korouhve,vandergriftum meč,kus seltkirkovy zbroje a získej Henseltův medailon.Mám medailon a korouhev a velítelský meč(artefakty z bitvy.)Mám jenom 3.Ten 4 artefakt se mi vůbec nedaří najít.Prošel jsem všechno celý tábor až po bojiště k mlze a nic.

Já už si to moc nepamatuju, ale podle zdroje dole :

On Roche's path, Seltkirk's armor can be looted from the body of Vinson Traut in the basement of the old tower in the camp followers' encampment during the quests "Conspiracy Theory" and "Courage Symbolized".
When choosing Iorveth's path, it will be obtained from Philippa Eilhart.

Zdroj.