Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft windows 10 edition

Ahoj vespolek, chci si pořídit minecraft, ale rozvažuju nad klasickým minecraftem a minecraft windows 10 edition, jaké jsou mezi nimi rozdíly? Vím jen, že win 10 edice jde pouze na tyto winy, ale jestli jsou i jiné rozdíly? Přeci jen klasický win stojí mnohonásobně více. A jdou na win 10 edici používat i mody jako na klasický mc?

Modifikace do W10 MC nejsou. Možná nějaké placené od MS ve stylu "trochu jiná kostička, vyplázni 2 doláče".

Pokud chceš modifikace a texture packy, jdi jednoznačně do té klasické (Java verze). Oni třeba něco uvolní i do té W10, ale mám obavu, že za každou kravinu se bude pěkně platit.

Nevím, kolik stojí W10 verze a kolik teď stojí normální MC.

Pokud ale chceš více možností ve hře, mody, lepší nastavení grafiky, bez té PC verze to prostě nejde.

- To mas pravdu priteli.
- Od verze Minicraft BETA ktera byla jako jedina dostupna se od nynejsi docela lisi, predtim to bylo neco mezi "pocket" verzi pro mobil a hodne LIGHT veze pro PC :
* Jak uvadis, silna stranka, nebo opravdu pozitivni bod, je moznost spusteni Minicraftu i na slabouckém Intel Atom + 2Gb aby hla jela plynule i v HD.

[Minicraft Windos 10 Edition]

[79825-m1-png][79830-xoxoko-png]

[GRAFIKA] :
- Nastaveni grafiky tako proslo spoutou zmen, pribily nové funkce, vykreslovani bloku, kvalita je samozrejmost.
- Celkove i na 2K monitoru, je hra opradu graficky propracovana a rozdil s normalni (ne custom) verzi a rozdil na prvni pohled nepoznas :-)
[79826-m2grafika-png]
[MOZNOSTI]
- Jeden pro me z nejhlavnejsich bodu je pozice (souradnice) hrace, ktera jde u verze PC zobrazit klavesou F3, ve Windows 10 se tato moznost obevila az ted (ale je pod CHEAT), tak nevim zda-li jde spustit i bez toho, musim zkusit ;-)
[79828-m4-png][79829-m5-png]

[GLOBALNI ZDROJE]

- I globalni zdroje nezustaly pozadu a k dispozici je nekolik (typl bych 20/25 adonu) :
[79827-m3-png]

- Ne zdarma opravdu nejsou :-D
- Nerikam a neuvadim ze se rovna klasicke verzi, ale jen to, ze hralné to je na docela slusné grafice :-)
(MC jsem dlouho nehral, ale jsou tam ted i papousci, lamy hodne novinek ..)
PS : Kdyz si vemes, Na XBOX/ONE nebo PS4 taky nemas vsehny moznosti jako verze PC ;-)