Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opravdový odpad…

(…slušně řečeno sračky)

Pořídil jsem si na Bundle Star balík her za 2,99€ (80 kaček), výhradně kvůli Novus Inceptio, ale následně jsem zjistil, že i kvůli Dark Train (doporučuji se na to alespoň kouknout, https://games.tiscali.cz/recenze/dark-train-recenze-288527 )

Co s ostatními hrami, že.. Vida, mají kartičky, tak ty půjdou prodat zájemcům o ně. Nainstaloval jsem tedy zbylé hry a spustil, aby z nich kartičky vypadly. Zaujaly mě dvě hry z toho zbytku, podle názvu. NoGTAV a NoCOD. Prý parodie na tyhle hry…

Nic strašnějšího jsem snad v herní branži neviděl. Naprosté dno, brak, nula, šit... Když se za super-hyper posere ovíněný bezďák (mokem za 9,99Kč za litr), jeho "výsledek kakání" snad bude hodnotnější než tohle. Steam bohužel do svého portfolia bere i neprověřené dreky, zrušení greenlightu v tom asi nic výrazného nezměnilo.

Občas nějaký bundle pořídím, kvůli nějaké hře. Ten zbytek, na to mám na Steamu kategorii, "odpad". Mám v něm už skoro 200 her…

Však jo, taky to tak beru.
Jen mi není jasné, kdo si něco podobného může koupit napřímo, za plnou cenu.

Novus Inceptio stojí běžně myslím 20 éček. Občas je za polovinu, v nějaké akci to bylo snad za 5 dolarů. Najednou stojí v balíku 3, k tomu je jako bonus další slušná hra za 15€ a… hromada odpadu. Občas tak koupím něco ze svého wishlistu, co normálně nechce slevnit o více než 50/66/75%, co najednou se spoustou dalšího stojí desetinu.

Dobré je, že občas narvou to těch bundlů opravdu i špeky - a možná to ani netuší :-)
Třeba ten tvůj; kdybych neměl všechny Stalkery a nějaké to Tropico z dřívějška, určitě bych vzal (s bonusem Styxe).

Už párkrát se mi podařilo nějakou musthave hru koupit takto za pakatel, když jinde v super slevě stojí minimálně 300 kaček.

Já tě viděl, když jsem doloval kartičky z těch her, "jeden přítel hraje NoCOD" ]:)

Z toho bundlu ještě jakž-takž ujde causal tetrisovka Chome Sharp. U toho NI píšou na Steamu "čeština" (vyvíjí to český vývojář), ale ve hře to vypadá všelijak, spousta je toho anglicky. Ale jo, je to beta, EA. Snad to autor v tomto stavu nenechá.