Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uplay změnit email

Ahoj potřeboval bych změnit email, jelikož mi můj starý někdo ukradl asi před měsícem, a ukradl mi i můj účet na steamu, ale ten jsem už dostal zpátky, problém je že jsem si zapoměl změnit email i na uplay a tet jsem si na to zpoměl a proto bych potřeboval nějakou radu jak si ten email co nejrychleji změnit, nechci aby mi náhodou ta osoba co mi ukradla email změnila email i na uplay to už bych se tam asi nikdy nedostal, nevím jestli by ubisoft se mnou nějak komunikoval jako třeba steam, tam jsem měl štěstí že to se mnou řešily a účet mi vrátily zpět.

Třeba to stačilo dočíst do konce:

If you need further assistance, or no longer have access to the email address on your Ubisoft Account please contact our Customer Support Team.
When submitting the Case, please include the following information:

Please change the Email address listed on my Ubisoft Account:
First Name:
Last Name:
Username:
Current Email Address:
Date of Birth:
Country:
Xbox Gamertag/PSN ID/Nintendo ID (If applicable):
Games registered to the account (including CD Keys if possible):
Correct (new) Email:

Once we receive the information, we will do our best to assist you.