Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD online

Zdravím pánové, prosím Vás potřeboval bych poradit které CoD si mám koupit a je nejlepší. Dříve jsem hrával Modern Warfare a bylo to super. A stím je i spojená otázka dá se třeba ještě Modern Warfare 2 někde hrát online? hraje to někdo ještě? A z těch novějších, které je taky dobré a dá se hrát online? Děkuji

Za me posledni CoD stoji za hovno. MW byla paradni serie a prvni BO (s primhourenym okem i druhy BO a Ghost) se taky daly. Jak se tam zacalo litat tak je z toho spis arena shooter.
Bohuzel na PC se komunita celkem rychle vytrati, do MW bych dnes uz nesel kvuli hackerum o ktere se snad uz nikdo ani nestara, takze BO, nebo BO2. Kdyz si dva tydny pockas, muzes si zkusit novy WW2 v open bete ktery imho vypada nadejne.

Děkuji za odpověď. Máš pravdu, že MW bylo hodně dobrý. Strávil jsem u něj hodně času :-) škoda že už to nejde moc online. A to lítání mě taky moc nebere. Proto jsem nikdy nehrál ani Battlefield. Jen tak okrajově co říkáš na tu jedničku teď? I nad tím uvažuju stím, že bych si musel zvyknout. WW2 dle tvé rady určitě vyzkouším. Ještě bych se chtěl zeptat možná pro tebe úplně blbě, ale když si tu hru koupím tak přímo v ní je zapnutí multiplayeru nebo kde si zahraju online? Abych pravdu řekl tenkrát MW bylo stáhnuté někde z torrentu a ip adresy od kámoše v té době ještě ze střední na nějaké neoficiální servery.