Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FIFA 18 a PES 18

Zdravím,

zajímalo by mne, jestli je tu někdo, kdo pravidelně hraje a kupuje některou z uvedených her. Kromě těchto sporotvních her na konzoli ani PC nic jiného nehraju a teď vychází další novinky letošního roku. Včera PES 18, které jsem si musel koupit. Už jsem hrál demo a šel jsem do plné. MUsím ale uznat, že moc nerozumím tomu, proč pořád vydávají další a další, když se v podstatě nic nezměnilo. Pár věcí, jako třeba rohové kopy, volné kopy atd. jsou super změny, pár nových týmů, ale jinak nic závratného. Nechápu. Když už, tak pořádné vylepšení. Za mě je stejně PES, hlavně 17 a ted 18 nejlepší fotbalovou hru, kdyby nebylo přiblblých komentátorů a licencí. Zážitek z fotbalu je na vysoké úrovni, mám poocit, že hraju fakt fotbal. Fifa je zase jiná, taky ne špatná, ale vše má něco. Nevím, jestli budu kupovat fifu 18, co jsem hrál demo, tak se podle mě moc nezměnilo, trochu stíny, lepší práce s míčem, ale to je tak z pohledu vše. Čekal jsem tak dlouho a těšil se a nakonec z toho nic moc není jako vždy.
Co vy, budete kupovat a co si myslíte?

Ono u sportovnich her zmeny prakticky nikdy nebyvaji nejak drasticke (jedine kdyz se prejde na jiny engine). Kupovani kazdy rok noveho rocniku je spise pro fajnsmekry a pro ty co musi mit nejnovejsi soupisky. Ja kupuji Fifu pravidelne, ale tento rok asi vynecham zmen je fakt malo a navic system kopani penalt nezustal jako v 17 (ktery byl jiny nez predchozi rocniky a podle me mnohem lepsi). Jeste poradne otestuji demo, ale asi fakt zustanu u 17.