Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AC: Blag Flag : Save game

Dobrý den.

Mám takový dotaz, který už se snažim vyřešit přes 3 dny a nic.

Mám na Uplay Assassin Creed 4 Blag flag.. Na internetu jsem našel Savy do hry někde chvíli po začátku.. Tu hru jsme hrál už několikrát ale vždy jen chvíli protože jsme na to neměl PC, ted bych si to chtěl zahrát ale nechci začínat znovu uplně od začátku.

Proto se chci zeptat, kde nebo jaký savy mam stáhnout? A kam je nahrát nebo popřípadě dát aby se mi načetli v originalní hře?

Omlouvám se za nějaké pravopisné chyby,Děkuji moc za Vaše rady a odpověďi.

To budeš muset prostě zkoušet. Je možné, že (pokud byla hra postupně patchována) savy nejsou kompatibilní, že budeš muset hledat ty, pro tvou konkrétní verzi hry.

Hru nemám a neznám, tak ti více/konkrétněji neporadím.

Hledej na google "assassin's creed black flag save file", stahuj, zkoušej.
Něco jsem našel tady: http://www.assassinscreedsavegames.com/assassins-creed-iv-black-flag/saves/, zkus se na to podívat.