Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem scooby doo-problém

Ahojda,je to už nějaká ta doba co jsem hrál hru scooby doo a záhada ve městě duchů. (vím že si možná řeknete že jsem dítě ale je mi jedno co si myslíte. každý může hrát co chce).

Hra dříve fungovala v pohodě tak jak má ale nyní po nainstalování se hra spustí i se zvuky ale nefunguje obraz (černá obrazovka se zvuky ze hry).

Kde může být problém?

CD je originální.

Pouze stejný OS. Od té doby co jsem to hrál naposled (X roků) se vyměnili komponenty: deska,grafika

nynější sestava:

OS: w7 ultimate
procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+
grafika: ATI RADEON X1950 GT
deska: MSI MOTHERBOARD V CLASS