Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PUBG - Minimální požadavky splňeny - FPS 15

Zdravím
Pubg mi jede max na 40fps a ve městech jede max kolem 20 fps což se nedá hrát. Díval jsem se na minimální požadavky hry a všechno bych měl splňovat.
Hodím vám sem můj pc a chtěl bych se zeptat kde je problém. Jestli mám prostě slabé součástky a nebo je problém někde jinde.

- Grafická karta AMD Radeon HD 6970
- Procesor Intel Core i5 2.67 Ghz
- Paměť ram 8gb
- Windows 10

Hraji na 1440 x 900 rozlišení
Ve hře vše nastaveno na very low.
Příkaz na zvýšení fps při spuštění hře mám nastavený, nepomáhá.

Děkuji za každou radu.

Díval jsem se na minimální požadavky hry a všechno bych měl splňovat.

Bavil jsem se s lidmi kteří pc rozumí a říkali mně že bych pubg měl v pohodě rozjet.

Splňuješ minimální požadavky, hru jsi v pohodě rozjel a ta tak nějak jede. Pokud chceš větší výkon, počkej na další updaty hry, nebo upgraduj HW. Pubg je stále nová, vyvíjející se, ne moc dobře optimalizovaná hra - můj noťas zvládá Battlefield 1 na ultra a 60 FPS, ale s Pubg má problémy.