Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Season pass čo to je?

Ahojte chcel by som si kúpiť hru mafia 3 deluxe edition ktorá obsaguje aaj season pass čo to je? Dostabem ktomu všetky DLC zadarmo napr.famuly kick pack, faster, baby!, stones urturned, sign of the times a všetky ostatné ktoré vyjdu. To platí aj o watch dogs keď si kúpim season pass nemusím kupovať potom ešte osobitne aj DLC aby som mal hru kompletnú?

keď si kúpim season pass nemusím kupovať potom ešte osobitne aj DLC aby som mal hru kompletnú?

Nelze odpovědět obecně, někdy ano, někdy ne.

Asi nejlepší považuji několik variant:
- koupit si jen základní hru a na zbytek se vykašlat
- koupit základní hru a případně dějové rozšíření (e jedno, zda ve formě DLC nebo season passu)
- koupit časem až GOTY verzi
Nikdy mě nezajímaly placené oblečky, pistolky, autíčka a podobné kraviny.

Jinak k té Mafii 3: ani těch deset dolarů za základní hru nejsem ochoten zaplatit...
http://www.wingamestore.com/product/5701/Mafia-III/