Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Just Cause 3

Dobrý den,
Koupil jsem si hru Just cause 3 (přes internet), instalace trvala cca 3 hod. a hra se mi načetla s popiskem uprostřed obrazovky :LOW MEMORY, když jsem klepnul na OK popisek zmizel, dále jsem dal hrát a začal jsem, a to je ten problém, hra se hrozně seká, je zpomalená a doslova to trhá oči. Samozřejmě jsem si vše upravil na minimum (grafiku..), ale problém přetrvával. Byl bych velmi vděčný za odpověď.
Předem děkuji...

Byl to herní notebook za 20.000 před třemi lety.
Podle mě nemáš šanci z toho něco slušného vytáhnout, i kdybys tam RAMku dokoupil.

Pro srovnání: JC3 mám na nesrovnatelně lepším stolním PC, Intel i5-3750, 8GB RAM a nVidia 770GTX/2GB VRAM a v 1280*1024 (o hodně menší rozlišení než to tvoje) to není žádná sláva. Musím snižovat detaily; proto jsem hraní ukončil a počkám, až budu mít výrazně lepší PC. Udělej to samé, je spousta méne náročných her, které tě zabaví stejně/lépe.

Ne, z té 840M fakt nic nevytáhneš. Navíc s ultrabookovou i5... Když jsem to zkoušel na svém notebooku (i7-6700HQ, 960M, tzn. mnohonásobně výkonnější), i tak to šlapalo na 1366x768 medium na zhruba 40-50 fps, což není žádná sláva.