Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem League Of Legends - tipy, rady pro "pokročilejší"

Dobrý den, aktivně jsem začal asi tak před 5 měsíci hrát lolko. Teďka jsem v silveru ale už to prostě "nejde" dál. Nevím jak se mám dále zlepšovat.
Proto se chci zeptat, jestli někdo nezná nějaké stránky, kde jsou na lolko podrobné rady, klidně i videa.
Taky sleduji profesionální zápasy. Znám všechny champy a přibližně jejich kouzla. Doufám, že tady nemusím zmiňovat, že nevím ty nejzákladnější věci.
Myslím tím, rady jako, za jakých okolností si můžu dovolit jít na jinou linku a pushovat ji, kdy je správný čas jít barona, kdy je lepší hrát více safe a kdy naopak agresivněji atd.
Předem díky moc :)

Rada je jednoduchá.
Hrát, hrát, hrát.
Když budeš mít pár proher za sebou, budeš v "tiltu" tak hlavně nepouštěj další hru. Dej si přestávku a pak to zkus až budeš mít lepší náladu :-)

Osobně mezi divizemi nevidím žádný rozdíl. Schválně jsem vyzkoušel vytvořit nový account, abych měl hry jednoduché na takové odreagování a přišla mi obtížnost naprosto stejná :D Spíše ještě náročnější než v diamondu. Raději jsem tedy šel hrát zpět na hlavní account. Je to pak docela flustrující, když na 10 lvl v unranked her dostávám od ostatních kotel a v diamondu je to pohoda :-)