Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokemon Go Loading

Ahoj mohly byste mi prosím poradit s Pokemon go.Mám problém s načítaní aplikace přes mobilní data,mam tam furt loading screen a vůbec se to nehejbe,pokemon go se mi načte jenom doma na wifi a na mobilních datech mužu hrát jenom kdyz si doma na wifi načtu apliaci.[Mobil-ASUS ZC500TG ]

Hra vyžaduje permanentní datové připojení k internetu je jedno jestli mobilní data operátora nebo wifi - prostě aplikace vyžaduje spojení se servery Nianticu. A vyžaduje GPS. Jakmile nejsou data nebo není GPS tak hra jakoby zatuhne a čeká na dodávku dat, jinak řečeno ta hra vůbec nefunguje v offline režimu. Zákazy ve hře je téma Shadowban třeba zde https://pokestop.cz/shadowban/