Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafie 3

Těsně před spuštěním hry,vyskočí hra do steamu a napíše to synchronizaci videa a nic se neděje.
Mám Dell optiplex 990,intel i5,8GB ram,win 7pro,GTX 1050ti

Reinstal jsem nedělal,mám na steamu jen dvě a ty šlapou dobře,myslím že instalace proběhla dobře,mě se i zobrazí uvodní obrázek s načítáním ale tak na 3s a pak to vyskočí do steamu,
Mám ten počítač nově jestli nechce jen nějak poštelovat ta Nvidea nebo ve hře grafika nějak upravit,kupoval jsem nový počítač a prodejce mi říkal že mafie na tom počítači běhá a ted to takhle nejde.