Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichá herní klávesnice

Nazdárek, poprosil bych o info na tichou herní klávesnici - kdo má a má s ní velmi dobré zkušenosti, jak technické, tak i ohledně hlučnosti, nechť mi sem napíše typ. Taky bych poprosil i o negativní info, kde deklarované vlastnosti klávesnice nejsou splněny. Díky.

To mas tezke, je milion klavesnic a kazdy ma jinou.

Zalezi hodne na cene, nevim kolik jses pripraven obetovat.

Co se tyka toho tipu tady, tak na hry bych do membranove klavesnice rozhodne nesel, ale nic tissiho nesezenes. Rikam to jako clovek, ktery membranovku mel a vymenil ji za mechanickou prave kvuli hram. Ja mam mechaniku se spinaci Romer-G a ty naopak patri k nejhlucnejsim, takze pokud je priorita co nejtissi, tak v zadnem pripade. Asi jedine pohledat neco s Cherry MX Silent spinacema, ale uplne tiche jako membranova s nizkym zdvihem klaves to nebude.

Anebo pokud ti jde o cenu tak proste jit nekam kde maji klavesnice vystavene a zkouset az narazis na nejakou u ktere moc stisk klaves "nerve".