Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD WW 2

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, na jaký detaily bych rozjel CoD WW2? Diky.

Předběžný požadavky (zatím to není 100%, muže se to trochu změnit prý)

Minimální hw nároky
OS: Windows 7, Windows 8.1
Procesor: Core i3-3210 3.2GHz nebo Phenom II X4 810
RAM paměť: 8 GB
Grafika: GeForce GTX 1050 nebo Radeon RX 460 2GB
Místo na disku: 70 GB volného prostoru

Doporučené hw nároky
OS: Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
Procesor: Core i5-6600 3.3GHz nebo Ryzen R5 1400
RAM paměť: 16 GB
Grafika: GeForce GTX 1060 3GB nebo Radeon RX 570 4GB
Místo na disku: 70 GB volného prostoru

Můj PC:

Intel core i5-4570 3,20 GHz
8 GB RAM
nVidia GTX 760, 2 GB
Win 10
1920x1080

Moment, skocim si do sveho stroje casu, odletim do budoucnosti a zkusim to...

Tak ne, bohuzel mam rozbitou elektronku E13. A kristalova koule mi pred tydnem spadla ze schodu a z ebay jeste nedorazila nova. Asi si budes muset pockat az hra vyjde.

Ciste papirove, multak bych na tom ve fullHD hrat nechtel, GPU je na hranici minima. V poslednim codku meli ale primo v nastaveni i upscaling, takze bys mohl mit slusne FPS za cenu humusneho obrazu. Kazdopadne to muzes koupit na steamu, vyzkouset a pripadne refundnout.
Na ruskych strankach se objevila i zminka o closed beta testu na PC 1.-4. zari, nevim jestli se jen prepsali (na anglickych je ps4+xbox, na ruskych je PC+xbox), nebo to bude jen pro rusaky. Kazdopadne beta bude asi jen pro preordery (opet, lze koupit, zkusit betu a refundnout, pokud to pujde pres steam).