Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam nenajde nainstalovanou hru

Ještě včera jsem hrál PUBG a dnes mi steam hlásí, že hru nemám nainstalovanou a můžu ji i spustit ale né pře steam. Na screenu (http://www.imgup.cz/image/Lj91) je vidět složka s PUBG a zapnutá hra ale nenachází se v knihovně :D Ano blbost prostě obětuji pár hodin abych tu hru stáhl znova ale nemáte s tím někdo zkušenosti, že steam si občas nenajdu hru? :D

Kdyz to dela banda pablbu, tak to treba rozjebali "patchem" (napriklad zmenili nazev slozky se hrou, takze ikdyz to mas ve steam knihovne, ma to spatny nazev a steam to tedy nevidi). Schvalne dej instalovat znovu, instalaci zastav a koukni se do steam slozky se hrama co se tam vytvori a popripade presun hru do te nove slozky.