Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ets2

Dobrý den, potřeboval bych poradit mám volant defender forsage gtr a když zatáčím v ets 2 tak zatočím do třičtvrtě a volant mi skočí až dokonce. Co s tím mám dělat.

Zkusil bych nainstalovat ovladače od výrobce, podívat se na jejich stránku. Dále volanty defender mívají uprostřed tlačítko s MODE. Po zmáčknutí by se měl volant jevit ve hře jinak, třeba bude fungovat jak potřebujete.