Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5

Koupil jsem si nový pc.Ze starého jsem si přes USB zkopíroval všechny soubory GTA 5, ale při načítání mě píše hra přestala pracovat. Jak mám hru spustit na tom novém PC? když hru naistaluji celou znova z CD a přihlásím se na mail, který jsem si poprvé registroval na rockstar, tak budu pokračovat kde jsem skončil?

Pri hre ako je GTA sa určite nebudú všetky potrebné súbory nachádzať na jednom mieste, nevidím taktiež dôvod kopírovania 60 GB dát cez USB, keď máš inštalačné CD. Každopádne, nevedno či sa pýtaš na online, alebo na sp, v oboch prípadoch sa však nemusíš báť o stratu akéhokoľvek postupu. Pri online sa stačí prihlásiť cez svoj pôvodný social club účet, ak chceš naopak pokračovať v single playeri, save nájdeš v
-> dokumenty/rockstar games/GTA V/Profiles/
najjednoduchšie je prekopírovať celú zložku profilu, keby si ale chcel, tak uložené pozície sú v profile označené ako SGTA5xxxx.bak