Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hrozné snížení Fps

Zdravím,včera jsem hrál The crew, vše bylo v pořádku,potom jsem hru vypl, a že si ji večer půjdu zahrát znovu, a zničeho nic ,ta hra mi jela na nějakých 15 FPS a v nastavení jsem měl všechno v pořádku, to stejné mi zničeho nic začalo dělat i u ostatních her, tyto se,ale ani nespustí (Euro truck simulator 2, Team Fortress 2) Nevím, zničeho nic to začalo dělat, s PC jsem nic neprováděl, byl bych rád,za vaší pomoc, přeji hezký den mějte se :)

Podle mě máš bordel v systému, nevím jak jsi zdatný uživatel a jestli nejsi jeden z těch, co všechno musí "čistit" apod. Navíc to, že si tam měl tolik škodné značí mnohý. Doporučuju zazálohovat důležité věci a udělat kompletní reinstal Windows, poté korektní instalaci ovladačů ze stránek výrobců daného HW. tj. v pořadí - chipset, zvukovka, usb apod., grafická karta, directx..