Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějáké free mmorpg

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějáké fakt kvalitní free MMORPG které mě hned neomrzí, chceme totiž s kámošema zahrát nějakou tu letní pařbu když nevychází hry, ale vůbec nevíme co :D Tak mi prosím napiště nějáký dobré tipy.

Co Black Desert? Jde tuším na týden zdarma, pak to stojí jen pár korun.
Dobré bylo taky Blade and Soul to je free, hrál jsem to ale před snad rokem. Nevím jak je na tom teď v té době to bylo nové a velice dobré.