Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry v opengl

Ahoj nedavno som upgradoval pc a zistil som jednu vec že keď hry ktore majú možnosť spúštať buď opengl alebo directx tak mi hry na opengl idu 100 krat lepšie jak na directx viem že to nijak nemení hru ale ja by som chcel vedieť prečo tomu tak je :-D prikladam aj pc zostavu eFC7

Vzhledem k tomu, ze mas Dell, tak se staci podivat na jejich web a jak tam pro tvuj PC nebudou ovladace pro Win10, tak je to na 90% jasny. Opravit to nepujde. Leda se muzes vratit na starsi podporovany system.
Napada me jeste jedna vec, jestli jsi udelal upgrade OS, tak zalohuj disk a udelej cistou instalaci Windows s formatovanim disku. Taky moznost, ze se tam neco podelalo pri upgradu.

Aktualizuj BIOS pocitace nebo radeji at ti na to mrkne ten znamy, kterej tomu rozumi, aby sis ten pocitac neodvaril spatnou instalaci BIOSu. No a zaroven se ho pritom zeptej, jestli udelal cistou instalaci Windows a pokud ne, tak at ji udela.