Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V nejde spustit, pouze stahuje soubor.

Zdravíčko. Mám problém. Mám normální origo GTA V na noťasu jede bez problémů, ale na stoláku mám problém. Už sem ho i přeinstalovával a nastahoval všechny updaty, ale přez to mi to v launcheru po přihlášení jen napíše GTA V is ready to play, ale po odkliknutí PLAY mi to jen stahuje nějakej 7mb soubor a takhle furt dokola... nevíte někdo co s tím? Drivery bych měl mít aktuální... sestava je AMD FX 8300, RX 480 8GB saphire, 8 GB DDR3 ram... dřív to šlo, pak po nějakém updatu to přestalo fungovat. Díky za rady.

Otevři složku kde máš nainstalované GTA. Tam smaž GTA5.exe potom otevři složku Update a smaž Update.rpf. Spusť GTA přes lauchner tím by se to mělo stáhnout. Jestli toto nebude fungovat tak nevím :/