Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagy

Dobrý den, mám strašný problém co se týče her. Moje pc komponenty jsou intel core i5-4460, 8GB ram Kingstone HyperX DDR3 (2x4GB), základní deska ASRock B85M, grafická karta GeForce GTX 1060 Armor 6GB. Zdá se mi že je to tak na hraní akorát, ale asi není. Když hraju Rainbow six siege tak to jede na Ultra bez jediného lagu. Ale pak jsou hry jako GTA5, Watch Dogs 2 nebo division. Ty jedou tak 20 minut v poho, a pak začnou lagy jak svině, a i když u nich dám grafiku na tak málo jak jen to jde, furt to laguje jak kráva. Nevíte čím by to mohlo být? Už jsem se tady u nás ve městě ptal PC profíků ale ti prej že je to grafikou, a já teda silně pochybuju že to je grafikou, to snad nemůže být tak špatná. Předem díky za odpovědi

'' Prodleva internetu. Když hráč laguje, projevuje se to cukatým pohybem, vracením postavy na místo kde už byla, chozením jinam než chcete a zpomalenými reakcemi. Způsobuje to zahlcený internet, například stahování dat (aktualizace antiviru...).'' - zdroj e-item.cz

Pochybuji, že ti grafická karta vyvolá ''LAG'' :)