Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vhodný hardware do ntb pro minecraft

dobrý den, budu kupovat HP elitebook 8560w a zajímalo by mě co bych měl kdyžtak dokoupit k notebooku aby svištěl minecraft rychleji :)

je v tom nějáké intel i7 3 generace, nvidia quadro 1000m a 8gb ram :)))))))

To bude nějaký zapomenutý skladovaný typ? Heureka mi hlásí, že už se nenabízí.

Záleží jen na nastavení Minecraftu. Není problém plně vytížit - ne NB, ale PC - mašinu za 50.000 Kč a Minecraft se bude sekat :-p

Optifine, Forge, dohlednost 32 chunků, shadery, spousty modifikací, spousta redstonových obvodů a commandblocků, velké farmy… a to v texturepacku vysokého rozlišení se spoustou vylepšení - nepomůže ti ani noťas za sto táců.