Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5

Dobry den. Mam GTA 5 na pc ale vždy mi to mrzne. Bud uplne ze sa neda nic robit alebo mi iba vypne hru. Mam v priemere 50FPS na high a very high nastaveniach. Procesor: AMD FX-8350 Black edition, 4.0 GHz, RAM: DDRAM3 8GB Kingston HyperX Fury 1866MHz Black, grafika: GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti Windforce OC 4G. Keby mi niekto vedel poradit bol by som vdacny. Uz mi to robi viac ako rok a ja neviem co s tym, uz som menil grafiku za tuto co som spomenul, aj novy ventilator na procesor a aj zdroj a nepomohlo to. Za rady vopred dakujem.

právě má, zrovna GTA V je jedna z nejhorších možný her pro tohle FX co se týče výkonu, hra chce silný 4 jádra, jako ne že by to nebylo hratelný (v určitých místech vždy propady na 45fps), ale intel je výkonem mnohem výš

to třeba takovej Battlefield 1 v DX12 sviští na FX-8300 s AMD grafikou až nevídaně dobře, ale to platí pro všechny DX12 hry