Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter strike GO - Vypínanie HRY

Čaute
Mám taký menší problém ohľadne hry CS GO
Problém je v tom že ak zapnem hru beží v pohode len ak sa chcem pripojiť na nejaký server čiže Kompetetívny tak sa mi hra začne načítať a po nejakej chvíľke mi hra spadne a naskočí mi že program prestal pracovať
neviete čím to môže byť ?
Ďakujem za rýchlu a užitočnú radu .

Taky jsem mel takovy problem, ale je to uz tak pul roku zpatky.
Vyresilo to jenom to, ze jsem dal detaily na nejnizsi, vsechno co se dalo na nejnizsi krome rozliseni.
Pri dalsim updatu uz to slo v pohode, a mohl jsem si to dat zase zpatky, ale nevim jestli to pomuze i tobe, ale za pokus to stoji.
Pokud by to neslo, preinstaluj si csgo do tovarniho nastaveni, a ne jak si to udelal jak pises, aby ti nezustal tvuj config.