Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Resident Evil 7 hw nároky

Moje sestava: proc. intel i5 2,70 ghz. ram 8gb DDR4. gk GF 1050 ti 4gb. Sestava je něco málo nad doporučenými požadavky hry, ale při nastavení rozl. 1680x1050 a stř. detailech šla hra hodně sekaně což šlo poznat už v menu hry při pohybu myši. Když jsem nastavil nejn. detaily a povypínal různy odlesky apod. nastavitelny graficky ptákoviny moc jsem si nepomohl. Hra ještě nabízí nějaky "vnitř. rozlišení" v rozestupu 0,5-2 (těžko říct co je to za jednotky, asi žádny) nastaveno bylo 1, když jem to vytáhnul na 2, hra byla naprosto nehratelná. Mám starej analog. monitor kterej s GK spolupracuje jen díky převodníku na digitál. signál, ale monitorem to nebude, protože jsem hru zkoušel i na televizi ve stejném gr. nastavení a rozdíl nebyl vpodstatě žádný. Rozl. hry mám staženo na 1280x800 aby hra byla +- hratelná. Těch 400 horiz. bodů je při blízkosti hledení na monitor znatelných, takže mě to dost se**. Chci jen vědět jestli vám jde hra vpohodě

To vnitrni rozliseni je zjevne up/down-scaling (hra se renderuje na jinem rozliseni nez je vysledny obraz, pri nastaveni 2 to renderuje na dvojnasobne rozliseni a pote "smrskne" na monitor, proto ten brutalni pokles FPS, pri nastaveni pod 1 by to melo FPS zvysit, ale obraz je pak imho hnusne rozmazly protoze se vyrenderovana scena musi "digitalne zvetsit" na rozliseni monitoru). "Jednotky" jsou tedy x-nasobek.
Snizeni rozliseni se nekdy da kompenzovat zvysenim AA.
Predpokladam ze ovladace GPU a blbinky jako VC++, frameworky atd mas aktualni.

Na tomto herním pc nešla ze začátku ani jedna hra::). Fungovali teprve až po nainst. dx 9.0c i když ve win 10 má být dx 11. Kromě této jde většina her plynule i na nejv. detaily. VC++ v pc není a hra jeho instalaci ani nenabízela. Mám strach do pc instal. programy co nutně nepotřebuju. Např. instalace smrdutyho antiviru avast který se mi do pc zahrabal aniž bych to chtěl a který má pomáhat mi naprosto likvidovala pc kterej se napřetržitě natvrdo zasekával, samozřejmě asi až po 2 týdnech po nainst. tohoto šit programu aby bylo obtížné zjistit že za to může on