Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Overlord - prisel jsem o ty maly ...

Overlord - prisel jsem o ty maly hnedy kreteny, co mam delat?

Byl jsem ve meste pulciku, byl tam takovej hrozne tlustej asi jejich kral, ten nekam zmizel a mel jsem za ukol najit dve casti kola se kterym bych mohl otevrit nejaky dvere. Tak jsem tam vybijel pulciky az jsem nasel poklad v ohni. Nevedel jsem co mam delat, maly kreteni do ohne nechteli, tak jsem si myslel, ze treba tam musim vlezt prvni a zabilo me to. Takze jsem dal restartovat a ted mam vsude v takovych tich bodech, ze ktery ty kreteni skacou, napsano 0 a proste nic, zadnyho nemam. Proti pulcikum sam nemuzu, co dal?

No pomalu se zvysuje obtiznost, ono je to do znacne miry uplne ne zrovna povedenym ovladanim, asi prevzate z konzoli, kde to muze byt jine, ale klavesnice a mys spis horsi.

Take jsou nektere pasaze dost otravne, jsou potreba ti pomocnici minioni a kazdy umi neco jineho, tudiz je treba nutne se na jedne ceste nekolikrat vratit a vymenit miniony tak, aby se ukol dal splnit.

Nejvic me stve to, ze to nema prubezny ukladani, ono je to bohuzel rozsirene u mnoha her, ale v tomhle treba ta Black Mesa to bylo vyborny, ze clovek mohl ulozit a presne vedel, kde bude pokracovat. Tady je to resene tak, ze v podstate, kdyz ze hry vypadnu a nedohraju lokaci, tak nevim, co budu muset plnit priste znovu.

Nestezuju si ale, jinak hra je i zabavna, urcite si ji uzivam vic nez toho Tmb Raidera Legend, jak jsem tu prskal minule.

Nicmene teda ted jsem si dal souboj proti broukum v arene a to jsem si teda nabehl, pekne tezke je zdolat.