Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna cpu

dobrý den mám pc Lenovo IdeaCentre h535
a chci si koupit grafickou kartu gtx 1050ti
mám už noví zdroj 500w
ale nevím jestli stačí ke kartě procesor mám amd a8 6500
je to už dědeček potřebuji prostě procesor
který by utáhl hry jako je mafia 3 alespon na medium
ceny aby byla tak 2000 až 3000 nevíte někdo o nějákém ? :-)

To, ze chces hrat Mafii 3 neznamena, ze pri dotazu na hardware PC nepujdes do PC poradny. Tady je herni poradna s dotazama na hry, ne na hardware.

Jinak kancelarsky pocitac "Lenovo IdeaCentre h535", tam das jen procesor, ktery podporuje onen pc Lenovo IdeaCentre h535, coz by melo byt uvedene na webu Lenova. Bez znalosti toho pocitace ti nikdo smysluplne neporadi a protoze je malo pravdepodobne, ze se tu nekdo takovy dalsi vyskytne (i na PC poradne), tak lepe kdyz si to u Lenova zjistis sam, jaky silnejsi procesor tam muzes dat, treba nepujde zadny, coz neni u znackoveho PC nic divneho.

OEM Lenovo. Ma neco takovehohle. Vyrobci malokdy omezuji BIOS tehlech OEM desek na konkretni procesor, ale casteji na urcitou radu, treba on pise, ze ma A8 a zmineny odkaz je A10, takze je pravdepodobne, ze i ten bude fungovat, ale je to z blata do louze.

Vedle na PC poradne to tazatelum neustale rvu do hlavy: nekupujte si znackova PC, kdyz je chcete casem upgradovat, nikdo vam pak nepomuze a nikdy nemate jistotu, ze to bude fungovat tak jako u klasicke skladacky. Znackova PC jsou proste na zpusob pouzivej a zahod a kup nove, neni to zamyslene pro upgrady, takze mohou a nemusi byt mozne a nikdo uzivatelum pak neporadi, pokud nema to same PC a systemem pokus - omyl uz to nezkusil.

Tazatele si samozrejme rict nedaji. :-/

Dekuju za potvrzeni a dodam jen, ze na tom neni nic spatneho. Proste znackove PC nejsou vhodne pro domaci upgrady, proto mnozi davame prednost skladackam. Znackove PC je proste pro lidi, kteri ho pouzivaji tak dlouho, dokud jde a potom vymeni za nove, coz je OK. Kazdy se prece nechce hrabat v pocitaci a neco menit. :-)