Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 přehřívání

Dobrý den.Na Vánoce jsem dostal PS4 Slim 1TB,a zdá se mi že teď mnohem víc hučí a více se zahřívá.Chtěl jsem PS4 rozebrat vyčistit,ale mám strach protože to stále mám v záruce.Všem předem děkuji za odpovědi.

Mozna bohati rodice poridili klimozku, obcas napises takovou vec, ze by to i odpovidalo a normalni clovek se nestaci divit. Ja mam v lete v byte 28 a v zime 20. Ano, je to trochu extrem dany umistenim bytu, ale on i rozdil mezi 24 stupni v lete a 20 v zime muze byt znat. Nakonec i na pocitaci tech par stupnu poznam.