Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možná změny cesty k save-ům?

Zdravím, je možné nějak změnit cestu, odkud si hra při volbě v menu "Pokračovat" bere save-y ze mnou zvolené složky? Jde o to, že chceme hrát dva hru na jednom počítači, ale každý by měl svůj postup ve hře. Nelze ukládat pomocí F5 apod. Je možné pouze zvolit "Pokračovat v příběhu".
Děkuji

Určitě ano, lze to. Záleží na hře a záleží na tom, jak si své savy ošéfujete.

Sice třeba nezměníte cesty k savům, ale můžete si udělat "spouštěcí utilitu", která nakopíruje příslušné savy (každého z vás) na příslušné místo a po skončení hry je zase uloží.