Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Assassin's Creed I čeština - pro lidi co to mají na Uplay

Ahoj, koupil jsem si assasins creed I, ale bohužel nepodporuje češtinu a z netu se stáhnout také nedá. Momentálně stahuji z torrent Assassin's Creed I s češtinou a po nainstalování vytáhnout soubor DataPC.forge a ten nahradit v origo hře. Teď nevím jestli ten z torrent půjde vytáhnout, tak se chci předem zeptat jestli to nemá někdo nainstalovaný a nemohl by mi někam na cloud nahrát zmíněný soubor. Díky
Změna předmětu, původně: Assassin's Creed I - pro lidi co to mají na Uplay (L-Core)

Tak jsem tu znovu... Tentokrát jsem si koupil na Uplay AC2 a není k tomu funkční čeština. Zkusil jsem stáhnout DataPC.forge, když to přepíšu, tak po zapnutí hry jen black screen a musím restartovat počítač... Pokud stáhnu instalátor češtiny, tak mi to napíše, že DataPC.forge je neznámá verze a nejde nainstalovat... Máte někdo funkční češtinu? Jak bylo vše jednoduché, když se to pirátilo :-)

Takhle abych to pochopil: Playman je společnost, co prodává hry s vlastní češtinou? Zhilian potom dělá instalátory pro hry koupené odjinud? Koukám, že Playman má v nabídce AC2 za 200kč s češtinou, takže když si koupím licenci od nich, tak budu mít i češtinu? Když už mám AC2 aktivované na Uplay, jak aktivuji tu českou verzi? Díky

je to tak verze ac1,ac2,ac brotherhood co prodává playman se nikde neregistrují. Stčíš dvd, naistaluješ a hraješ. (Nevím jestli cd klíč jde aktivovat na uplay - pokud ano tak budeš tam kde jsi ted).

Ano zhilian převedl cz na steam/uplay verze hry aby mohli hrát v cz všichni.

Třeba jako já, kompletně jsem přešel na digitální prodej a krabičky mi jen překážej, můžou se poskodit nebo je můžeš ztratit.