Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adventury na starsi notebook

Zdravim

poradite mi nejake dobre adventury na notebook Dell, Core2 duo T7250 2,0Ghz,ram DDR 2 2gb,Intel 965 express family.?

aby to rozbehol na normalne detaily.popripade nejake dobre hry len nie strategie.

dakujem.

Určitě tě zajímá co mi přijde nebo nepřijde hratelné ?
(jinak hrát bych to asi nechtěl, možná jsem měl raději použít slovo 'spustitelné' jak 'hratelné')
Jestli je to nehratelné, tak mínus FarCry kde je problém ? Každý ať reaguje a řeší dle svého, problém v tom nevidím, tolik povyku kuli nějaké hře kterou by určitě koupil, nebo zdroje YouTube.
(ono těch zdrojů na ukázku ze hry také moc není, jinak YT se neřídím )