Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem my summer car nejde řadit

dobrý den v my summer car mám již postavené ale když zařadím nic to nedělá (lanko k převodovce tam mám) nevíte někdo co s tím
ještě mi nejde nalít voda do chladiče ani pootočit zádkou na chladiči
děkuji za odpověd

Ta hra má spoustu bugů. Někdy stačí hru uplně vypnout a zapnout, načíst pozici a vše funguje. Tento problém je poměrně častý, nejspíš ti uniká brzdová kapalina, někde si neutáhnul všechny šrouby. Utáhni a dolij ji na maximum. Nebo si nepřišrouboval převodovku ke zbytku motoru (Jde to + je to tam špatně vidět, používej náklon).