Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shank

Chci plošinovku pro dva a tip na tuto hru jsem našel tady na poradně. Jsme v 5-6 kole u chlápka co po nás hází barely, nemůžeme ho zabít. Ve videonávodu mají hráči odemčeny samopaly i meče, ale my máme leda tak velky ho... chci se zeptat co děláme špatně, máme jen pistolky a motorovku, nevím proč se nám neodemčely žádny zbraně. Děkuji za odpovědi

Ano, už jsme to zjistili, ale vůbec se mi to nelíbí. Chtěli jsme to pařit oba na jednom PC jako třeba Raymana bez toho aby to jeden musel dohrát single. Jinak samože přivítám rady na další podobny hry plnící požadavek plošinovky pro 2 hráče na jednom pc