Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ps4 hry potřeba internet?

Ahoj lidé, napadlo mě že bych sestře koupil PS4, ale pak mi došlo, že nemají internet a v brzké době neplánují. Tak mě zajímá jestli to má cenu nebo jsou na PS4 ve většině hry, které se bez připojení neobejdou/nezapnou. (samozřejmě bez mp) Jsem PC uživatel, takže jak je to třeba s tituly co mají na pc např. Origin/uplay klient? Jdou instalovat/hrát offline bez nutnosti připojení na konzolích?

Tak dneska mi psala, že si vyřizuje internet ;), takže je rozhodnuto, teď bych potřeboval vysvětlit Slim vs PRO- jakto, že je jeden hardwarově výkonnější, jak se to projeví u her? Copak už mají na PS nastavení grafiky? To koupím ps4 hru a na Slim bude mít méně fps? Nebo o čem to je? A ps4 hry se instalují a zabírají hdd kapacitu? Nebo se rovnou zapínají (kapacita je jen na hudbu, a jiné media?) a nemusím se tak bát, že 500gb nebude stačit?

vývojáři maj volnější ruce, tudíž ti hra může běžet na vyšší fps, příp. na stabilnější počet snímků. Takže za mě, pokud bych kupoval konzoli (a nebyla ohlášena PS 5) tak bych bral jedině PRO.

Hry se dávno instalují na HDD, už to není jako první konzole. 500 gb by mohlo stačit.

Jo a ještě jedna otázečka kdo se orientuje, trochu na polemizování- vydrží ještě nějaký čas na trhu? Jak dlouho myslíte, že se udrží? Dívám se, že je 3 roky starý.. já jen abych to nekoupil a za rok, dva vykouklo oznámení PS 5 ;)