Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem key4you

Rád bych si koupil BF1 na key4you Můžu jim věřit že mi neprodají nefunkční klíč? A stačí si koupit pouze klíč a pak už můžu hru nainstalovat a hrát nebo potřebuju kupovat i něco jiné? Ale hlavně bych rád věděl jestli je key4you legit

Kupoval jsem tam hodně her a žádný problém do teď. Jednou se stalo jak jsem koupil BF3 že nešel aktivovat tak jsem okamžitě psal na online podporu chtěli po mě screeny že to nejde aktivovat atd. a během 10 minut jsem měl nový klič :)