Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NHL09 - sekanie

Dobrý deň.

Mám problém so svojou NHLkou. Ide o to, že mi strašne seká a je to nehrateľné. Pritom hry ako COD:MW1,2 Call of Juarez:Bound in Blood alebo Gunslinger mi idú plynulo. Mám Hp 250. Intel Celeron N3050 1,60GHz, RAM 4GB, Intel HD graphics a Windows 10

Za odpoveď vopred ďakujem

tak grafiku neuvedl přesně ale řekl bych že puvodně na tom stroji nebyly win 10 že ne ? Naistaloval jsi s přechodem na win 10 také ovladače pro win 10 pokud teda vůbec existují ?

Pokud pirátíš hry nebo software tak je to viry a malware, ptom stáhni adwcleaner a mbam a vyčistí pc ( pozor pokud pirátíš už delší dobu a hodně, může se stát že systém je už trvale poškozen)

Je to nový notebook. Windows 10 tam už bol. Hra je original. Bola to prvá hra, ktorú som tam inštaloval. Až potom som skúšal iné ale tie bežali v pohode, tak mi nejde do hlavy ako môže NHL09 sekať. Pozeral som aj iné fóra. Síce tam píšu, že im to seká a spojujú to s Windows 10 ale ani jeden tam nevie prísť na to čím to je a ako sa to dá vyriešiť. Jeden tam akurát napísal, že NHLka mu išla v pohode ale po aktualizácii mu začala nehratelne sekať.

taky hraju na win 10 a v pohodě ( hraju modifikované nhl s aktuálními soupiskami a zvýšenou obtížností)

ty win 10 tam byly ? nedělal jsi sám instalaci windowsu, je jedno jestli win10 za win 10, tím se vyloučí ovladače

jestli si stahoval warez to víš jen ty pokud ne tak se na 99 % taky vylučují malware

ten ntb má jen integrovanou grafiku nebo má i dedikovanou, pokud má pak se přesvěč že se hra spouští na té silné dedikované grafice to případně zjistíš v ovládacím panelu grafiky

Zkoušel jsi zmenšit grafiku? například hráči mimo hru na nejmenší, diváci na nejmenší dřív jsem měl nootebook na kterém se mi to taky sekalo, stačilo snížit grafiku a šlo mi to. Hra je stará a asi není příliš optimalizovaná možná je to tím.

To som skúšal. Hru som úplne osekal ale aj tak je to nehrateľné. Neviem čo mám robiť. Skúšal som všetko čo sa dalo a čo som videl na iných fórach ale nič nepomohlo. Inak bola tam jedna rada aby som vymazal súbor browserengine.dll ale ja ten súbor v zložke NHL nemám. Prečo?